PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1052}
8,1 402 095
ocen
8,1 10 1 402095
6,8 31
ocen krytyków
Braveheart Waleczne Serce
powrót do forum filmu Braveheart - Waleczne Serce

Oglądałem go już wiele razy, ale nigdy do końca dlatego nie wystawiłem oceny. Mam nadzieję, że tym razem się uda.

ocenił(a) film na 10
kaioken26

Może się nie udać, bo z polsatowskimi reklamami skończy się pewnie rano ;-) Ale życzę powodzenia!

ocenił(a) film na 8
Gahalatine

Zaczyna sie 20.05 a kończy 23.35 więc nie jest źle

ocenił(a) film na 10
kaioken26

Pozycja obowiązkowa na dzisiejszy wieczór ;-)

ocenił(a) film na 10
kaioken26

Pozycja obowiązkowa. Wielkie kino! :)

ocenił(a) film na 7
kaioken26

Właśnie oglądam po raz pierwszy i mam nadzieje, że mi się spodoba :)

ocenił(a) film na 8
kaioken26

Oczywiście że oglądałam :)

ocenił(a) film na 8
kaioken26

cudowny ;** oczywiście płakałam na końcu... jak zawsze ;/ ;(

patrycja_1995

A właśnie.Zadaje to pytanie dopięte do postu osoby najniżej się znajdującej.Więc bez obrazy.Ale co oni mu na końcu robili.Chodzi mi co to za tortura?

ocenił(a) film na 8
jezi86

rozcinali brzuch i wyciągali wnętrzności - tu masz cały opis egzekucji
http://pl.wikipedia.org/wiki/Powieszenie_i_po%C4%87wiartowanie

inka83

Chora jazda.ale nawet po ścięciu głowy to się nie kończy.Bo obcięta głowa jeszcze przez jakiś czas żyje.Tyle ile tam tlenu w mózgu zostało.

ocenił(a) film na 6
kaioken26

Wreszcie obejrzałem w całości. Dostałem to czego w sumie się spodziewałem. Dużo patosu, podniosłych scen, Wallace-człowiek bez skazy. Świetnie sceny batalistyczne, dobra muzyka i czuć klimat Szkocji.
Bardzo solidna 7/10. BTW: szkoda, że na filmwebie nie ma ocen cząstkowych. Takie 7,5 to moim zdaniem byłaby idealna ocena.

ocenił(a) film na 10
kaioken26

nie wiem co wy macie z tymi ocenami, jak mi się podoba film to oceniam na max a jak nie to wtedy różnie bywa z tą oceną.
Jak dla mnie film 10/10 oczywiście jeden z ulubionych.

ocenił(a) film na 6
Seeker17

Po prostu chciałbym większą skalę ocen. Niekiedy odnoszę wrażenie, że ocena np: 7 to za mało, a 8 za dużo. Wtedy właśnie idealnie pasowałoby 7,5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones